FRUGI

FRUGI - Bios

Frugi, specjalizującą się w produkcji ekologicznej odzieży dziecięcej. Frugi to brytyjska firma z siedzibą w Kornwalii, która oferuje szeroką gamę ubrań dla dzieci, w tym body, bluzki, spodnie, sukienki i kurtki.

Jednym z kluczowych aspektów, które wyróżniają Frugi, jest ich zobowiązanie do produkcji odzieży w sposób przyjazny dla środowiska. Firma używa organicznych tkanin i stosuje procesy produkcji, które minimalizują wpływ na środowisko naturalne. Ponadto, odzież Frugi jest produkowana z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie dzieci, a wiele ubrań posiada certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Frugi to firma, która dba o swoich klientów oraz o planetę, a ich odzież może być dobrym wyborem dla rodziców, którzy chcą kupować ekologiczne i bezpieczne ubrania dla swoich dzieci.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

HURTOWNIA ODZIEŻY OUTLET IFS POLAND

Zaufanie naszych klientów to dla nas podstawa. Oferujemy wysokiej jakości odzież i akcesoria hurtowe w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zapewniając doskonałą obsługę klienta. Nasza strategia skierowana na zadowolenie klienta zaowocowała szybkim wzrostem bazy klientów z całego świata. Wielu z naszych klientów jest z nami od początku naszej działalności - od 2008 roku!
 

OFERTA

Odzież Outlet Hurt
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór markowej odzieży outlet, końcówek kolekcji i sampli, znanych i popularnych europejskich marek odzieżowych

 

JAKOŚĆ

Wysoka jakość ubrań
Odzież Outlet, którą importujemy z Anglii, Niemiec, Danii, Francji i Włoch oraz z krajów skandynawskich, wyróżnia się bardzo dobrą jakością - co doceniają nasi klienci

 

DOSTAWA

Przesyłki krajowe i międzynarodowe
Realizujemy dostawy w Polsce, jak i dostawy do krajów Unii Europejskiej, a także do Rosji, Ukrainy, Turcji i Izraela. Pomagamy również w dostawie do innych krajów

 

DZIAŁ HANDLOWY

Rozmawiamy w Twoim języku
Globalny serwis wspierany przez wysokiej jakości i troskliwą obsługę klienta. Rozmawiamy po angielsku, rosyjsku, ukraińsku, włosku, francusku, hiszpańsku i niemiecku!